„CHATKA JASIA I MAŁGOSI”

6-OSOBOWA Z KOMINKIEM I KLIMATYZACJĄ

Oferujemy Państwu wypoczynek  w stylowej urokliwej chacie z drewnianych bali.  Domek  jest  nowy, uruchomiony w pierwszych dniach lipca 2015 r.  W chacie przygotowaliśmy dla Państwa   wygodny i luksusowo  wyposażony apartament  składający się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i łazienką  na parterze  oraz 2 sypialni  usytuowanych na poddaszu. Na poddaszu jest też druga toaleta.  Domek jest w pełni wyposażony. W kuchni znajdziecie Państwo wszystko co niezbędne do samodzielnego przygotowania posiłków. Jest lodówka, kuchenka indukcyjna dwupalnikowa oraz mikrofalówka. Są wszystkie naczynia i sztućce.

Domek ma łączną powierzchnię ok. 45 m2 i jest przewidziany dla  6 osób.     W sypialniach są łóżka podwójne  a nadto w otwartej przestrzeni poddasza jest wygodna rozkładana sofa dwuosobowa.  Istnieje możliwość przenocowania jednej dodatkowej osoby , bowiem w większej sypialni jest rozkładany fotel tzw. amerykanka.   Przy domku jest duży taras ze stolikiem i krzesełkami.

Ciepło zapewniają grzejniki elektryczne ale nasza chatka wyposażona jest też  w kominek , który zapewnia przede wszystkim dodatkowe ciepło ale też sprawia , że wieczory w chatce, zwłaszcza te chłodne,  nabierają uroku dzięki migającym płomieniom i strzelającym polanom drewna.   Dla wygody naszych gości w chatce zainstalowaliśmy też wydajną klimatyzację typu split , która  jest nieoceniona w upalne letnie dni. Może ona też być wykorzystywana jako dodatkowe źródło ciepła.

W chatce zainstalowaliśmy telewizor 29 ” umożliwiający cyfrowy odbiór wszystkich programów naziemnej telewizji, ale odbiornik ma też wbudowane DVD , więc gdy nie uda się niczego  godnego oglądania znaleźć w TV to zawsze można włączyć swój ulubiony film z płyty.  Jest też nowoczesny odbiornik radiowy z odtwarzaczem płyt CD oraz plików MP3 .

Chatka ma własny router zapewniający dostęp do internetu poprzez Wi Fi  , z doskonałej jakości sygnałem.

Wykonanie strony: Klaudia Kędzior - Sochacki Design