„CHATKA PUCHATKA”

4-OSOBOWA

Najnowszy domek w Bajkowej Osadzie  – Chatka Puchatka.  Skąd ta nazwa ?  Wystrój chatki nawiązuje do tej sympatycznej bajkowej postaci.   W środku znajdziecie stół wykonany z beczki po miodku, zydelki wykonane z beczek po miodku  a w sypialniach nawet nocne stoliki są wykonane z beczek po miodku.  Do tego ręcznie robione rustykalne meble i fajne dodatki… Całość sprawi , że naprawdę poczujecie się tutaj jak w domku misia , który kochał miodek.

W chatce na dole znajdziecie pokój dzienny z aneksem kuchennym oraz łazienkę z kabiną prysznicową. Dość strome schodki prowadzą na poddasze gdzie na antresoli jest  dwuosobowe łóżko o wymiarach 140 X 200 cm a w wydzielonej i zamykanej sypialni są dwa łóżka pojedyncze o wymiarach 90 X 200 cm.  Chatka nominalnie przewidziana jest dla 4 osób ale na antresoli, przy jaskółce  jest jeszcze rozkładany fotel na którym może przenocować dodatkowe dziecko. Chatka jest zatem świetną propozycją dla rodzin w składzie 2+3.

W aneksie kuchennym znajdziecie wszystko co jest niezbędne do samodzielnego przygotowania posiłku. Jest kuchenka gazowa dwupalnikowa z zapalarką, kuchenka mikrofalowa oraz lodówka. Jest też oczywiście zlewozmywak.  W rustykalnych szafkach znajdziecie niezbędne naczynia , garnki, talerze , szklanki , sztućce i różne przydatne akcesoria kuchenne.  Jeżeli czegoś będzie Wam brakowało zawsze możecie od nas pożyczyć.   Ciepła woda pochodzi z bojlera elektrycznego. Ogrzewanie też jest wyłącznie elektryczne.  Główne źródło ciepła to stylowy kominek elektryczny który wspomagany jest przez  grzejniki akumulacyjne i konwekcyjne.

W domku jest zainstalowany telewizor 29″ z wbudowanym odtwarzaczem  DVD, umożliwiający odbiór wszystkich programów naziemnej telewizji cyfrowej.

Jest bezpłatny dostęp do internetu przez WiFi.

Wykonanie strony: Klaudia Kędzior - Sochacki Design