WÓZ STRAŻACKI

Spełnienie dziecięcych marzeń !!!

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu i zaprosić do naszego najnowszego domku w Bajkowej Osadzie – Wozu Strażackiego.

Jest to absolutnie wyjątkowy i niepowtarzalny obiekt , jakiego nie spotkacie nigdzie indziej , ani w Polsce ani na świecie.

Domek powstał na bazie prawdziwego , zabytkowego wozu strażackiego marki Magirus Deutz  z 1972 r., który jeszcze rok temu służył w akcjach gaśniczych OSP Staniszcze Małe na Opolszczyźnie.

Dzięki wspaniałemu zespołowi fachowców – pasjonatów udało się nam stworzyć z tego wozu unikalny a zarazem niezwykły domek, w którym Wasze dzieci , a być może Wy sami zrealizujecie marzenia , aby chociaż przez kilka dni poczuć się prawdziwym strażakiem.  Z pewnością każdy kto do niego zawita , zapamięta to na długie lata.

Wóz zapewni komfortowe zakwaterowanie dla 4 osób w dwóch sypialniach, ale jeżeli będziecie chcieli przyjechać w większym składzie , na rozkładanej sofie zmieszczą się jeszcze 2 osoby.

Dolna sypialnia powstała w dawnym przedziale pasażerskim i prowadzą do niej oryginalne drzwi wozu.  Łóżko ma rozmiar 135×190 cm.

Na pięterku jest pokój dziecięcy gdzie umieściliśmy piętrowe łóżko dla Waszych pociech.  Przy planowaniu pobytu należy uwzględnić fakt , że materace tego łóżka nie są pełnowymiarowe i mają jedynie rozmiar 180 x 90 cm , więc nie mogą posłużyć za miejsce noclegu dla dorosłych osób , a zwłaszcza tych , które mają powyżej 175 cm wzrostu.

W wozie znajdziecie  niewielki aneks kuchenny,  który pozwoli na samodzielne przygotowanie posiłków. Znajdziecie tu lodówkę, kuchenkę mikrofalową oraz dwupalnikową płytę gazową.

Oczywiście wóz wyposażony jest w elegancką i funkcjonalną łazienkę z dużą kabiną prysznicową.

Dla komfortu w wozie znajdziecie nie tylko grzejniki na chłodne dni ale też klimatyzację typu split , zapewniającą odpowiednią temperaturę w razie upałów.

Wóz przyjął pierwszych gości w ostatnim dniu maja 2018 r.   Teraz czeka na Was !

Zapraszamy od początku kwietnia do końca października.  W okresie zimowym wóz jest nieczynny , z uwagi na możliwość przemrożenia instalacji wodnych.

Przyjmujemy już rezerwacje na wakacje !

 

Wykonanie strony: Klaudia Kędzior - Sochacki Design