REGULAMIN

Ogólne warunki

1) Na terenie naszego ośrodka należy się dobrze bawić i korzystać z uroków życia , pamiętając

o uśmiechu, życzliwości oraz wyrozumiałości dla innych Gości.

2)  Doba hotelowa rozpoczyna się od 14.00 (przyjazd) i kończy  o 11.00 (wyjazd).   

     Wcześniejszy przyjazd lub późniejszy wyjazd jest możliwy , jeżeli nie ma innych

zazębiających się rezerwacji – oczywiście po wcześniejszym uzgodnieniu z nami.

Do dwóch godzin jest to bezpłatne a powyżej 2 godzin pobierzemy opłatę w wysokości połowy stawki dziennej , obowiązującej w danym sezonie. 

3)  Prosimy o dokonywanie rezerwacji drogą mailową na adres kontakt@chata-w-rabce.pl  lub poprzez formularz kontaktowy na stronie startowej.

W mailu prosimy podać : – imię i nazwisko osoby rezerwującej,

– okres planowanego pobytu

– numer telefonu kontaktowego

Rezerwacji można też dokonać online, na stronie , w zakładce rezerwacje.  Aby zobaczyć dostępność wszystkich naszych domków i apartamentów proszę, po określeniu dat pobytu, wybrać widok „kalendarza”

4) W sezonie letnim preferujemy pobyty na okres nie krótszy niż 6 dni a najchętniej tydzień lub  dłużej.

5) Co do zasady, nie wynajmujemy na 1 noc – minimalny okres pobytu to dwie doby.  Jeżeli ktoś koniecznie chce spędzić u nas tylko jedną noc musi się liczyć z wyższą ceną – patrz cennik.  Wynajem na jedną dobę jest możliwy tylko po kontakcie z nami drogą mailową lub telefoniczną.

6) W kwestii ceny zawsze możemy  ponegocjować.

7) Rezerwacja wstępna jest ważna przez trzy dni ( można negocjować dłuższy termin ) W tym czasie prosimy o wpłacenie zadatku. Wysokość zadatku określamy drogą mailową – standardowo jest to opłata za 1 noc a w przypadku rezerwacji dokonywanych online , ok. 30 % ceny pobytu.   Numer konta, na które należy wpłacić zadatek podany zostanie przez nas drogą mailową.  Zadatek nie podlega zwrotowi.

Skracając rezerwację  gość jest zobowiązany pokryć koszt odbytego pobytu wg. cennika podstawowego oraz pokryć 70% opłaty za niewykorzystany pobyt wg. cennika podstawowego

Prosimy o przemyślane dokonywanie rezerwacji .  Oferta ma co do zasady charakter bezzwrotny !   W przypadku niepojawienia się gości w zarezerwowanym terminie lub anulowania rezerwacji  później niż na 14 dni przed planową datą rozpoczęcia pobytu, goście będą zobowiązani do pokrycia 70 % należności za umówiony a niewykorzystany pobyt.  Wpłaty należy dokonać  najpóźniej do ostatniego dnia zaplanowanego pobytu a  wpłacony  zadatek  nie podlega zwrotowi , natomiast jest zaliczany na poczet tej należności.

8) Prosimy o pozostawienie wynajmowanych domków i apartamentów w takim samym stanie w jakim je Państwo zastaliście.

9) o wszelkich uszkodzeniach lub wadliwym działaniu urządzeń proszę nas zawiadamiać na bieżąco. W przypadku uszkodzenia przez Gościa wyposażenia apartamentu lub samej chatki, zastrzegamy sobie prawo obciążenia Gościa kosztami napraw lub równowartością kosztów zakupu uszkodzonej rzeczy.

10) we wszystkich apartamentach i pokojach obowiązuje zakaz palenia tytoniu

11) Na placach zabaw i przy basenach dzieci zawsze powinny znajdować się pod opieką osoby  dorosłej.

12) O wszystko można pytać a jeżeli czegoś brakuje to wystarczy się do nas zwrócić , a my postaramy się taki brak uzupełnić.

ŻYCZYMY  PRZYJEMNEGO  POBYTU !!!

Wykonanie strony: Klaudia Kędzior - Sochacki Design