CENNIK

Sezon  wysoki : czerwiec , lipiec, sierpień  i ferie zimowe, Święta Bożego Narodzenia, Trzech Króli,  Święta Wielkanocne, weekend majowy, Boże Ciało, inne długie weekendy. 

Sezon średni : maj , wrzesień , październik

Sezon niski : marzec, kwiecień, listopad , grudzień ( do Świąt )

Okres sylwestrowy : okres  obejmujący Sylwestra i Nowy Rok

UWAGA ! Podane ceny są cenami za apartament lub domek

  • Za każdą dodatkową osobę (także niemowlę)  w apartamencie lub chatce obowiązuje dopłata 60 zł
  • Minimalny okres wynajmu to 2 doby  a w wakacje i ferie 5 dób
  • Wyjątkowo może się zdarzyć , że zgodzimy się wynająć domek na jedną dobę, lecz wówczas doliczamy opłatę serwisową w wysokości połowy należności za jedną dobę, nie mniej niż 120 zł
  • Niezależnie od sezonu, w przypadku wynajęcia chaty lub apartamentu tylko na  dwie  doby , np. na weekend obowiązują ceny jak w sezonie wysokim.
  • Ceny nie obejmują opłaty klimatycznej , która w Rabce wynosi 4 zł od dorosłej osoby i 2 zł od dziecka  za każdy  pełny dzień pobytu.
  • Wystawiamy faktury VAT.
  • Zapewniamy drewno do kominka i jest ono wliczone w cenę.
  • Po dokonaniu rezerwacji i potwierdzeniu przez nas dostępności danego terminu , prosimy o wpłacenie bezzwrotnego zadatku.   Zadatek zwykle wynosi  równowartość opłaty za 1 dzień pobytu ale w zależności od długości pobytu i sezonu , może być wyższy.  Dane do przelewu  oraz informację o wysokości zadatku  otrzymają Państwo drogą mailową. Na zadatek czekamy maksymalnie do 5 dni roboczych , po czym wstępna rezerwacja jest anulowana.
  • Skracając rezerwację  gość jest zobowiązany pokryć koszt odbytego pobytu wg. cennika podstawowego oraz pokryć 70% opłaty za niewykorzystany pobyt wg. cennika podstawowego
  • Prosimy o przemyślane dokonywanie rezerwacji .  Oferta ma co do zasady charakter bezzwrotny !   W przypadku niepojawienia się gości w zarezerwowanym terminie lub anulowania rezerwacji  później niż na 14 dni przed planową datą rozpoczęcia pobytu, goście będą zobowiązani do pokrycia 70 % należności za umówiony a niewykorzystany pobyt. Wpłaty należy dokonać  najpóźniej do ostatniego dnia zaplanowanego pobytu a  wpłacony  zadatek  nie podlega zwrotowi , natomiast jest zaliczany na poczet tej należności.

Usługi dodatkowo płatne :

1) Wymiana ręczników 10zł/sztuka/każdorazowo

2) Dodatkowe sprzątanie z wymianą pościeli 100zł

3) Dodatkowe łóżeczko ( dla niemowlaka)  10 zł/dzień

4) Wanienka, krzesełko 20 zł/szt./za pobyt

5) transport z dworca/ lotniska – cena określana jest indywidualnie

Wskazane ceny zawsze jeszcze można z nami negocjować. Ważne , żeby obie strony były zadowolone !

Wykonanie strony: Klaudia Kędzior - Sochacki Design