Zapraszamy do Bajkowej Osady !

W lipcu 2015 r. otwarła podwoje nasza Bajkowa Osada. Powstały wówczas trzy bajkowe chatki z bali. Każdy domek jest inny, ale wszystkie są niezwykłe i komfortowe. Z czasem osada się rozrastała i obecnie oferujemy naszym Gościom już 10 bajkowych i niepowtarzalnych domków wypoczynkowych. Zapraszamy do dwóch stylowych replik wozów cygańskich , do wspaniałego domku na wozie strażackim, do luksusowej Chatki Królewny Śnieżki oraz trzech oryginalnych domków kopułowych, które wyglądają jak wielkie igla.

Chatki są posadowione na dużej 40-arowej działce. Teren jest ogrodzony i jest wiele miejsca do zaparkowania samochodu. Tuż przy domkach postawiliśmy piękną altanę , przy którym zbudowaliśmy niewielkie oczko wodne. Poranna kawa czy wieczorne piwo na pewno będą tutaj smakowały.

Przy chatkach powstał piękny plac zabaw z domkiem na palach , zjeżdżalniami, huśtawkami i karuzelą.  Jest też trampolina , stół do ping ponga i wiele innych urządzeń do zabawy , które z pewnością dadzą wiele radości Waszym dzieciom.

Do dyspozycji gości oddaliśmy dużą altanę z grillem i miejscem na ognisko. Ognisko można zapalić również nad Potokiem Lubońskim , przepływającym tuż za drogą.  Jego szum będzie Wam towarzyszył przez cały pobyt.

Jest też sezonowy basen o wymiarach 9,5 X 4,5 metra i głębokości 1 metra, więc znajdziecie w nim nie tylko ochłodę , ale też możecie swobodnie popływać.

Wykonanie strony: Klaudia Kędzior - Sochacki Design