„CHATKA Z PIERNIKA”

4-OSOBOWA

Oferujemy Państwu wypoczynek w stylowej urokliwej chacie z drewnianych bali.

Chata jest nowa, uruchomiona w lipcu 2015 r. W chacie przygotowaliśmy dla Państwa wygodny i luksusowo wyposażony apartament składający się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i łazienką na parterze oraz sypialni i antresoli usytuowanych na poddaszu. Domek jest w pełni wyposażony. W kuchni znajdziecie Państwo wszystko co niezbędne do samodzielnego przygotowania posiłków. Jest lodówka, kuchenka indukcyjna dwupalnikowa oraz mikrofalówka. Są wszystkie naczynia i sztućce.
Domek ma łączną powierzchnię ok. 37 m2 i jest przewidziany dla 4 osób.  Na poddaszu , w  sypialni jest łóżko małżeńskie a na antresoli dwa łóżka pojedyncze. Nie ma możliwości przyjęcia większej liczby osób za wyjątkiem dziecka do lat 2 , które będzie spało z rodzicami albo  w łóżeczku niemowlęcym.

W chatce zainstalowaliśmy stylowy , żeliwny kominek typu koza , który nie tylko wspomaga ogrzewanie elektryczne i daje ciepło, ale przede wszystkim zapewnia cudowną atmosferę i nastrój , które na długo pozostaną w Waszej pamięci.

Na upalne dni wyposażyliśmy chatkę w wydajną klimatyzację typu split.

W domku jest zainstalowany telewizor 32″ , umożliwiający odbiór wszystkich programów naziemnej telewizji cyfrowej.

Jest bezpłatny dostęp do internetu przez WiFi.

Przy domku jest taras ze stolikiem i krzesełkami.

Wykonanie strony: Klaudia Kędzior - Sochacki Design