„DOMEK KOPUŁOWY LEŚNY - KSIĘGA DŻUNGLI”

4-OSOBOWY - MAX 3OSOBY DOROSŁE + 1 DZIECKO

          Oferujemy Państwu wypoczynek  w niezwykłym domku kopułowym , zwanym też domkiem sferycznym.   Domek  jest  nowy, uruchomiony w pierwszych dniach lipca 2020 r.  Wystrój domku został oparty na motywach  Księgi dżungli , stąd też nazwaliśmy ten domek  Leśnym . Całość jest niepowtarzalna i bardzo stylowa, wręcz bajkowa ( jak przystało na domek w Bajkowej osadzie)

UWAGA ! Jest to domek sezonowy , dostępny od kwietnia do pierwszych dni listopada , ale w praktyce wszystko zależy od pogody.  Domek działa tylko wtedy gdy nie ma mrozów.

W domku przygotowaliśmy dla Państwa   wygodny i luksusowo  wyposażony apartament  z aneksem kuchennym i łazienką.     Domek jest w pełni wyposażony. W kuchni znajdziecie  wszystko co niezbędne do samodzielnego przygotowania posiłków. Jest lodówka i kuchenka  indukcyjna dwupalnikowa, Są wszystkie naczynia i sztućce oraz garnki i niezbędne w kuchni akcesoria. Łazienka jest wyposażona w duży i wygodny prysznic.

Domek ma łączną powierzchnię ok. 27 m2 i jest przewidziany dla  4 osób, z tym że w przypadku osób dorosłych , maksymalnie może przyjąć 3 takie osoby, gdyż jedno łóżko nie jest pełnowymiarowe .     W domku przygotowaliśmy dużą, rozkładaną sofę dla 2 osób  a do tego jest łóżko piętrowe, w którym dolne ma materac o wymiarach 90×200 a górne jedynie 175×80 cm .  Na wyposażeniu jest szafa i stół z krzesłami dla 4 osób.    Domek ma spory taras z podświetlanym stolikiem i fotelami oraz parasolem.

Ciepło zapewniają grzejniki elektryczne ale dla wygody naszych gości w chatce zainstalowaliśmy też  klimatyzator  , który  jest nieoceniony w upalne letnie dni.

W chatce zainstalowaliśmy telewizor 32 ” umożliwiający cyfrowy odbiór programów naziemnej telewizji.

Goście chatki mają oczywiście  dostęp do internetu poprzez Wi Fi  , z doskonałej jakości sygnałem.

Wykonanie strony: Klaudia Kędzior - Sochacki Design