„CHATKA KRÓLEWNY ŚNIEŻKI”

6-OSOBOWA Z KOMINKIEM I KLIMATYZACJĄ

Oferujemy Państwu wypoczynek  w naszej najnowszej i najbardziej luksusowej chacie , zbudowanej z drewna i innych ekologicznych materiałów.  Domek  jest  nowy, uruchomiony w pierwszych dniach lipca 2020 r.  Wystrój domku został stworzony ze starego drewna, a meble kuchenne wykonane zostały z litej deski dębowej. Całość jest niepowtarzalna i bardzo stylowa, wręcz bajkowa ( jak przystało na domek w Bajkowej osadzie)

W chacie przygotowaliśmy dla Państwa   wygodny i luksusowo  wyposażony apartament  składający się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i łazienką  na parterze  oraz 2 sypialni  usytuowanych na antresoli.    Domek jest w pełni wyposażony. W kuchni znajdziecie Państwo wszystko co niezbędne do samodzielnego przygotowania posiłków. Jest lodówka i kuchenka gazowa trzypalnikowa, Są wszystkie naczynia i sztućce oraz garnki i niezbędne w kuchni akcesoria. Łazienka jest wyposażona w wygodny prysznic typu walk-in.

Domek ma łączną powierzchnię ok. 60 m2 i jest przewidziany dla  6 osób.     W sypialniach są łóżka podwójne  a nadto w jednej jest dziecięca sofa a w drugiej niesamowite łózko usytuowane pod samym dachem, do którego można się dostać po specjalnej drabinie.  Jeżeli ktoś nie lubi wspinać się po schodach , znajdzie w pokoju dziennym dużą rozkładaną sofę dwuosobową.  Domek, jako jedyny w naszej osadzie, ma piękny , duży balkon z widokiem na basen i na altanę.   Przy domku, pod balkonem,  jest duży taras ze stolikiem i krzesełkami.

Ciepło zapewniają grzejniki elektryczne ale nasza chatka wyposażona jest też  w kominek , który zapewnia przede wszystkim dodatkowe ciepło ale też sprawia , że wieczory w chatce, zwłaszcza te chłodne,  nabierają uroku dzięki migającym płomieniom i strzelającym polanom drewna.   Dla wygody naszych gości w chatce zainstalowaliśmy też wydajną klimatyzację typu split , która  jest nieoceniona w upalne letnie dni. Może ona też być wykorzystywana jako dodatkowe źródło ciepła.

W chatce zainstalowaliśmy telewizor 32 ” umożliwiający cyfrowy odbiór wszystkich programów naziemnej telewizji.   Jest też nowoczesny odbiornik radiowy z wejściem aux.

Goście chatki mają oczywiście  dostęp do internetu poprzez Wi Fi  , z doskonałej jakości sygnałem.

Wykonanie strony: Klaudia Kędzior - Sochacki Design