„DOMEK KOPUŁOWY KOSMICZNY”

3-OSOBOWY – MAX 3OSOBY DOROSŁE

Oferujemy Państwu wypoczynek  w niezwykłym domku kopułowym , zwanym też domkiem sferycznym.   Domek  jest  nowy, uruchomiony w pierwszych dniach lipca 2020 r.  Wystrój domku został oparty na motywach kosmicznych , stąd też nazwaliśmy ten domek  Kosmicznym. Całość jest niepowtarzalna i bardzo stylowa, wręcz kosmiczna .

UWAGA ! Jest to domek sezonowy , dostępny od kwietnia do pierwszych dni listopada , ale w praktyce wszystko zależy od pogody.  Domek działa tylko wtedy gdy nie ma mrozów.

W domku przygotowaliśmy dla Państwa   wygodny i luksusowo  wyposażony apartament  z aneksem kuchennym i łazienką.     Domek jest w pełni wyposażony. W kuchni znajdziecie  wszystko co niezbędne do samodzielnego przygotowania posiłków. Jest lodówka i kuchenka  indukcyjna dwupalnikowa, Są wszystkie naczynia i sztućce oraz garnki i niezbędne w kuchni akcesoria. Łazienka jest wyposażona w duży i wygodny prysznic.

Domek ma łączną powierzchnię ok. 27 m2 i jest przewidziany dla  3 osób.    W domku przygotowaliśmy dużą, rozkładaną sofę dla 2 osób  a do tego jest nietypowe łóżko dla 3 osoby , przy czym trudno podać jego rozmiar , gdyż dopasowaliśmy je do kształtu domku. Z jednej strony ma aż 135 cm a dalej jest coraz węższe. Można je porównać do ćwiartki koła, ale ważne jest to , że może się na nim wygodnie wyspać nawet osoba o wzroście 185 cm .  Na wyposażeniu jest szafa i stół z krzesłami dla 3 osób.    Domek ma spory taras z podświetlanym stolikiem i fotelami oraz parasolem.

Ciepło zapewniają grzejniki elektryczne ale dla wygody naszych gości w chatce zainstalowaliśmy też  klimatyzator  , który  jest nieoceniony w upalne letnie dni.

W chatce zainstalowaliśmy telewizor 32 ” umożliwiający cyfrowy odbiór programów naziemnej telewizji.

Goście chatki mają oczywiście  dostęp do internetu poprzez Wi Fi  , z doskonałej jakości sygnałem.

Wykonanie strony: Klaudia Kędzior - Sochacki Design