APARTAMENT

BIAŁY

Apartament po metamorfozie.

Oddajemy do Państwa dyspozycji całkowicie odnowiony apartament, który znany jest naszym stałym gościom jako „Pomarańczowy”.  Obecnie postawiliśmy na biel i pastele i stąd zmiana nazwy – teraz zapraszamy do apartamentu „Białego”.

Składa się on z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i łazienką oraz sypialni usytuowanej na poddaszu.  Apartament przewidziany jest  dla 4 osób.  W sypialni są dwa łóżka pojedyncze ( 80 / 90 x 200 )  i jedno dwuosobowe ( 140 x 200 ) Apartament ma łączną powierzchnię ok. 34 m2.  W aneksie kuchennym znajdą Państwo kuchenkę indukcyjną dwupalnikową, kuchenkę mikrofalową oraz lodówkę. Oczywiście są też talerze i sztućce oraz naczynia, niezbędne do samodzielnego przygotowania posiłków.   W apartamencie  zainstalowaliśmy  28″ telewizor led full HD.   Zapewniamy dostęp do internetu przez WiFi !

W apartamencie białym zainstalowany jest piec kominkowy z płaszczem wodnym , do którego dołączyliśmy instalację centralnego ogrzewania.  Żywy ogień nie tylko zapewnia ciepło ale też daje wyjątkową atmosferę dla naszych Gości.  Jednak proszę nie myśleć , że palenie w kominku jest konieczne dla zapewnienia ogrzewania w chacie.  Dla tych którzy nie chcą lub nie lubią palić w kominku przygotowaliśmy akumulacyjne grzejniki elektryczne , które gwarantują komfortową temperaturę według własnych upodobań.  Zapewniamy drewno do kominka bez ograniczeń i jest ono wliczone w cenę.

Przed apartamentem jest taras  ze stolikiem, parasolem i krzesłami.

Wykonanie strony: Klaudia Kędzior - Sochacki Design